Komody a truhlice

S najmenšími deťmi oceníte prebaľovací komodu. Akonáhle odrastú, prichádzajú už na rad prvé povinnosti. Ako každý rodič samozrejme chcete svoje dieťatko naučiť poriadku. Ponožky patrí do šuplíka a hračky zase majú svoje miesto v komode. Komody, truhlice a ďalšie úložné priestory preto tvorí nevyhnutnú súčasť detskej izbičky.

Zobrazenie:
Vypredané

Detská lavica T-Rex

66,9€

Nádherná, praktická detská lavica s úložný priestorom T-Rex. Lavica poskytuje ako miesto pre sedenie s operadlom, tak priestor pre uloženie hračiek. Veko je navrhnuté s pomalým zatváraním aby nedošlo k poraneniu. Deti si tak môžu hračky sami vyberať a upratovať podľa potřeby. Lavica je vyrobená z drevovláknité dosky.Vlastnostiveľmi silná a stabilná..

Vypredané

Truhla na hračky Unicorn

66,9€

Originálny dizajn detskéj truhly na hračky v růžovo-bielych farbách s nádherným motívom jednorožca. Tento krásny doplnok do detskej izby prinesie do nudného upratovania hračiek radosť a zábavu. Je ideálna na uskladnenie hračiek.Vhodný pre deti od 3 rokov.Vlastnostiveľmi silná a stabilná konštrukciaľahko zostaviteľnázaoblené rohy (väčšiu bezpečnosť ..

Zobrazené 1 až 2 z 2 (1 stránok)

Ak chceme dieťatko viesť k sebestačnosti pri upratovaní, vyberáme tak predovšetkým nábytok výškovo optimálne deťom. Udáva sa rozmer najmenej taký, aby bola komoda dosiahnuteľná pre trojročné dieťa. Potom nebude mať tendenciu považovať ju skôr za preliezku a všelijako na ňu šplhať. Na účely vybavenie detskej izbičky stačí hĺbka v rozmedzí 35 a 50 cm. Volíme ale samozrejme aj podľa priestorových možností izby. Do skutočne malých miestností môžu byť vhodné iné typy, napríklad práve úložné truhly. Patrí do nich veci praktickej aj tie určené na zábavu. A pozor, rozhodne by vás nemalo prekvapiť, že aj vaše dieťa si praje mať vlastné malé tajomstvá a miesto, kam si bude schovávať svoje poklady.