Komody a truhlice

S najmenšími deťmi oceníte prebaľovací komodu. Akonáhle odrastú, prichádzajú už na rad prvé povinnosti. Ako každý rodič samozrejme chcete svoje dieťatko naučiť poriadku. Ponožky patrí do šuplíka a hračky zase majú svoje miesto v komode. Komody, truhlice a ďalšie úložné priestory preto tvorí nevyhnutnú súčasť detskej izbičky.

Zobrazenie:
Skladom

Detská lavica so sedákom

50,4€

Nádherná, praktická detská lavica s čalúneným sedákom a šiestimi úložnými farebnými boxmi. Lavica poskytuje ako miesto na sedenie, tak priestor na uloženie hračiek. Deti si tak môžu hračky sami vyberať a upratovať podľa potreby. Lavica je vyrobená z drevovláknitej dosky bielo lakovanej.Vlastnostiveľmi silná a stabilná konštrukciaľahko zostaviteľná6..

Skladom

Detský vozik na hračky Scandi

37,5€

Detský vozík scandi je krásný úložný box na kolieskach v tvare vozíku, ktorý možno ťahať za sebou na povrázku. Ideálne na uskladnenie hračiek a ďalších detských pokladov. Minimalistické a moderné prevedenie voziku sa harmonicky začlení do celkového štýlu interiéru detskej izby. Vozík je vyrobený z drevovláknité dosky, bielo lakovaný. Kolesá sa otáč..

Skladom

Detský vozik na hračky Lama

44,3€

Detský vozík Lama je krásný úložný box na kolieskach v tvare vozíku, ktorý možno ťahať za sebou na povrázku. Ideálne na uskladnenie hračiek a ďalších detských pokladov. Minimalistické a moderné prevedenie voziku sa harmonicky začlení do celkového štýlu interiéru detskej izby. Vozík je vyrobený z drevovláknité dosky, bielo lakovaný. Kolesá sa otáčaj..

Skladom

Detská lavica s úložným priestorom Scandi

48,3€

Nádherná, praktická detská lavica s úložný priestorom scandi v modernej kombinácii bielej a prírodnej farby. Lavica poskytuje ako miesto pre sedenie s operadlom, tak priestor pre uloženie hračiek. Veko je navrhnutý s pomalým zatváraním aby nedošlo k poraneniu. Deti si tak môžu hračky sami vyberať a upratovať podľa potřeby.Lavice je vyrobená z drevo..

Skladom

Detská lavica s úložným priestorom Lama

48,3€

Nádherná, praktická, multifunkčná detská lavica s úložný priestorom. Lavica poskytuje ako miesto pre sedenie s operadlom, tak priestor pre uloženie hračiek. Veko je navrhnutý s pomalým zatváraním aby nedošlo k poraneniu. Deti si tak môžu hračky sami vyberať a upratovať podľa potreby. Lavica je vyrobená z drevovláknité dosky bielo lakované, nohy sú ..

Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)

Ak chceme dieťatko viesť k sebestačnosti pri upratovaní, vyberáme tak predovšetkým nábytok výškovo optimálne deťom. Udáva sa rozmer najmenej taký, aby bola komoda dosiahnuteľná pre trojročné dieťa. Potom nebude mať tendenciu považovať ju skôr za preliezku a všelijako na ňu šplhať. Na účely vybavenie detskej izbičky stačí hĺbka v rozmedzí 35 a 50 cm. Volíme ale samozrejme aj podľa priestorových možností izby. Do skutočne malých miestností môžu byť vhodné iné typy, napríklad práve úložné truhly. Patrí do nich veci praktickej aj tie určené na zábavu. A pozor, rozhodne by vás nemalo prekvapiť, že aj vaše dieťa si praje mať vlastné malé tajomstvá a miesto, kam si bude schovávať svoje poklady.