Nafukovacie lehátka, plavidlá

Vitajte v našej kategórii nafukovacích lehátok a plavidiel, kde nájdete široký výber produktov pre zábavný a relaxačný čas strávený na vode. Naše nafukovacie lehátka a plavidlá sú ideálne pre dovolenky na pláži, rodinné výlety na jazerá, bazény alebo len na odpočinok pri vode. Naše nafukovacie lehátka a plavidlá prinášajú zábavu na vodu pre celú rodinu a priateľov. Môžete sa kúpať, opaľovať alebo jednoducho relaxovať na hladine. Sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré odolajú opotrebovaniu a trvajú dlho. Dôraz kladie na bezpečnosť, aby bola jazda na vode čo najviac zabezpečená. Ponúkame rôzne druhy nafukovacích lehátok a plavidiel, od jednoduchých lehátok až po viacúčelové plavidlá pre viac osôb. Vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Naše nafukovacie produkty majú štýlový dizajn a sú k dostaniu v rôznych farbách a vzoroch. Možno ich ľahko nafúknuť a zložiť, čo uľahčuje ich prepravu a skladovanie. Pripravte sa na zábavný a relaxačný čas na vode s našimi nafukovacími ležadlami a plavidlami. Bez ohľadu na to, či plánujete dovolenku pri mori, výlet na jazero alebo jednoducho chcete relaxovať pri bazéne, naše produkty vám zaistia zábavné a pohodové chvíle na vode.

Zobrazenie:
Skladom

Detský nafukovací kruh Dino 50cm

8,1€

Preskúmajte vodný svet s veselým kruhom na plávanie pre deti s motívom roztomilých dinosaurov. S priemerom 50 cm je tento kruh ideálny pre deti, ktoré si chcú užiť bezpečné a zábavné plávanie.Krásny dizajn hravých dinosaurov okamžite priláka pozornosť vašich malých dobrodruhov a prinesie im množstvo radosti a zábavy vo vode. Vďaka jasným a veselým ..

Skladom

Detský nafukovací kruh Labuť 70cm

9,7€

Plávajte sa v štýle s nafukovacím kruhom v tvare labute, ktorá je ozdobená korunkou na hlave.S elegantnými jemnými farbami a veľkosťou 70 cm je tento kruh ideálny doplnok pre vaše letné dobrodružstvo na vode. Ideálne pre rodinné dovolenky, letné večierky pri bazéne alebo relaxáciu na dovolenke.Buďte kráľovnou bazéna s touto očarujúcou plaveckou pom..

Skladom

Detský nafukovací kruh Perlová princezná 60cm s úchytmi

9,7€

Vstúpte do sveta snov a rozprávok s nafukovacím kruhom Princezná Perel.S elegantným dizajnom v jemných ružových farbách a prívetivou veľkosťou 60 cm je tento kruh ideálnou voľbou pre malé princezné, ktoré túžia po dobrodružstve na vode.S úchytmi pre pohodlné uchopenie a otvormi na nohy pre väčšiu stabilitu a bezpečnosť pri plávaní, tento kruh priná..

Skladom

Detský nafukovací čln Polícia 73x57cm

9,3€

Preskúmajte vodný svet s naším detským nafukovacím člnom Polícia.Vyrobený s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť, tento čln je vyrobený z odolného a trvanlivého materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť aj pri intenzívnom používaní.S rozmermi 73x57 cm poskytuje dostatok priestoru pre pohodlné a bezpečné cestovanie po vodnej hladine. Konštr..

Skladom

Detský nafukovací kruh Tučniak 60cm

8,1€

Zabudnite na obyčajné plávanie a vstúpte do sveta zábavy s veselým kruhom na plávanie pre deti s motívom tucniaka. S priemerom 60 cm je tento kruh ideálny pre deti, ktoré si chcú užiť bezpečné a zábavné plávanie.Dizajn s motívom tučniaka okamžite priláka pozornosť vašich malých dobrodruhov a prinesie im veľa radosti a zábavy vo vode. Vďaka jeho jas..

Skladom

Detský nafukovací bazén Jednorožec 50cm

8,1€

Priveďte do života kúzelný svet jednorožcov s týmto detským nafukovacím bazénom.S rozmermi 50 cm je tento bazén ideálnou voľbou pre malých dobrodruhov, ktorí si chcú užiť chvíle radosti a osvieženia vo vode. Jeho kúzelný dizajn v podobe jednorožca priláka pozornosť a dodá deťom pocit mágie a zábavy. Vyrobený z odolného materiálu na bezpečné použiti..

Skladom

Detský nafukovací kruh Myšiak modrý 50cm s úchytmi

8,9€

Vytvorte deťom nekonečné hodiny zábavy na vode s týmto detským nafukovacím kruhom dúhového Myšiaka v modrej farbe. Tento kruh plný radosti a veselia je nevyhnutným doplnkom pre každú letnú dovolenku alebo výlet k vode. S jeho jasnými farbami dúhy a hravým dizajnom s ušami a mašľou sa vaše dieťa bude cítiť ako skutočný prieskumník oceánov.Skvelým be..

Skladom

Detský nafukovací kruh Myška ružový 50cm s úchytmi

8,9€

Vytvorte deťom nekonečné hodiny zábavy na vode s týmto detským nafukovacím kruhom dúhového Myšky v ružovej farbe. Tento kruh plný radosti a veselia je nevyhnutným doplnkom pre každú letnú dovolenku alebo výlet k vode. S jeho jasnými farbami dúhy a hravým dizajnom s ušami a mašľou sa vaše dieťa bude cítiť ako skutočný prieskumník oceánov.Skvelým bez..

Skladom

Detský nafukovací čln Buldozér 73x57cm

9,3€

Otvorte dvere do sveta dobrodružstva na vode s naším detským nafukovacím člnom v dizajne buldozéra. S rozmermi 73x57 cm a vyrobený z kvalitných materiálov, poskytuje tento čln bezpečnú a zábavnú jazdu pre malých dobrodruhov.Jeho odolná konštrukcia a stabilný dizajn zaisťujú pokojné a bezpečné plávanie na vodnej hladine, nech už ste kdekoľvek – v ba..

Skladom

Detský nafukovací čln Rybička 63x66cm s úchytmi

8,5€

Vstúpte do sveta bezpečného a zábavného dobrodružstva na vode s detským nafukovacím člnom Rybička.S rozmermi 63x66 cm av jasne ružovom prevedení je tento veselý čln ideálny pre malých dobrodruhov.Jeho odolná konštrukcia a bezpečnostné prvky, ako sú nafukovacie vankúšiky a uchytenie po stranách pre lepšiu stabilitu, poskytujú pokojné a bezpečné pláv..

Vypredané

Nafukovací čln Ľadové Kráľovstvo

6,0€

Nafukovací čln s motivom Ľadového Kráľovstva. Ideálne pre malých začínajú plavcov. Vlastnostikvalitný materiálobsahuje opravnou saduMateriál100% PVCRozmery100 x 70 cm..

Vypredané

Nafukovací čln Emotions

10,1€

Nafukovací čln s motivom Emotions. Ideálne pre malých začínajú plavcov. Vlastnostikvalitný materiálMateriál100% PVCRozmerydĺžka 90 cm ..

Vypredané

Nafukovací čln Máša a Medveď

10,1€

Nafukovací čln s motivom Máši. Ideálne pre malých začínajú plavcov. Vlastnostikvalitný materiálMateriál100% PVCRozmerydĺžka 90 cm ..

Vypredané

Nafukovací čln Prasiatko Peppa

10,1€

Nafukovací čln s motivom Prasiatko Peppa. Ideálne pre malých začínajú plavcov. Vlastnostikvalitný materiálobsahuje opravnou saduMateriál100% PVCRozmery100 x 70 cm..

Vypredané

Nafukovací čln Spiderman

15,4€

Nafukovací čln s motivom Spiderman. Ideálne pre malých začínajú plavcov. Vlastnostikvalitný materiálMateriál100% PVCRozmerydlžka 90 cm..

Vypredané

Nafukovací čln Tlapková Patrola

10,1€

Nafukovací čln s motivom Tlapkovej Patroly. Ideálne pre malých začínajú plavcov. Vlastnostikvalitný materiálMateriál100% PVCRozmery100 x 70 cm..

Vypredané

Nafukovací čln Tlapková Patrola - ružová

10,9€

Nafukovací čln s motívom Tlapkovej Patroly. Ideálne pre malých začínajú plavcov. Vlastnostikvalitný materiálMateriál100% PVCRozmery100 x 70 cm..

Vypredané

Nafukovací čln Tlapková Patrola Skye

14,6€

Nafukovací čln s motivom Tlapkovej Patroly Skye. Ideálne pre malých začínajú plavcov. Vlastnostikvalitný materiálMateriál100% PVCRozmerydĺžka 90 cm ..

Vypredané

Nafukovací ležadlo Máša a Medveď

6,0€

Nafukovací ležadlo  s motivom Máši. Vlastnostikvalitný materiálMateriál100% PVCRozmerydĺžka 120 cm..

Vypredané

Nafukovací ležadlo Spiderman

12,1€

Nafukovací ležadlo  s motivom Spidermana. Vlastnostikvalitný materiálMateriál100% PVCRozmerydĺžka 120 cm..

Vypredané

Nafukovací ležadlo Tlapková Patrola

12,1€

Nafukovací ležadlo  s motivom Tlapkovej Patroly. Vlastnostikvalitný materiálMateriál100% PVCRozmerydĺžka 120 cmnosnost 18 - 30 kg..

Vypredané

Nafukovací ležadlo Tlapková Patrola Skye

12,1€

Nafukovací ležadlo  s motivom Tlapkovej Patroly. Vlastnostikvalitný materiálMateriál100% PVCRozmerydĺžka 120 cm..

Vypredané

Nafukovací vodný skúter

8,1€

Nafukovací skúter pre malých milovníkov vodných atrakcií. Vodný skúter je skvelým spestrením letných radovánok pri vode alebo v bazéne.Je vyrobený z pevného a odolného PVCSkúter je vyrobený tak, aby poskytoval čo najväčší komfort. Vlastnostikvalitný materiálMateriál100% PVCRozmery91 x 51 cm..

Zobrazené 1 až 23 z 23 (1 stránok)