Automatická palička na bubliny Jednorožec

Automatická palička na bubliny Jednorožec

18,6€
Bez DPH: 21%: 15,4€
Kód produktu: BUBH1606
EAN 0769503873954
Dostupnosť: 14 ks skladom
doručíme do stredy 24.7.

Popis produktu

Ponorte sa do kúzla bublín s našou automatickou bublifukovou tyčinkou Jednorožec. Unikátny a roztomilý dizajn jednorožca urobí radosť každému dievčatku, ktoré bublinová hračka, prenesie do kúzelného sveta fantázie.
Kvalitné materiály zaisťujú bezpečnosť a odolnosť. Táto bublinková hračka rozvíja detskú fantáziu a taktiež poskytuje hodiny zábavy a radosti. Nechajte deti rozvinúť svoju kreativitu a fantáziu, ktoré môžu posilniť interakciu s deťmi. Bublifuková tyčka dokáže vyfúknuť mnoho bubliniek naraz a tak nemusíte prerušovať hranie.

Hračka je vhodná na narodeninové oslavy, fotografovanie, hranie v parku, večierky, detské párty alebo len tak na každodenné hranie pre deti aj dospelých.
Jednou z najväčších výhod tejto Bublifukovej pištole je zásobník na roztok. Už sa nemusíte trápiť s obťažovaním s oddelenými fľašami roztoku. Jednoducho prikrútite fľaštičku zospodu k pištoli a tá si sama čerpá náplň. To znamená, že môžete nepretržite tvoriť bubliny až do vyčerpania zásobníka bez toho, aby ste museli prerušovať hru. Vďaka špeciálnemu mechanizmu v pištoli vytvárate jemné a konštantné bubliny, ktoré zaujmú všetky okolo.

Bublifuk je možné postaviť a nechať ho vytvárať bubliny, kým si cez ne môže dieťa behať a užívať si zábavu. Navyše pri zapnutí hrá veselú hudbu, ktorá je určená na dizajn prútika a povzbudí tým veselú náladu pri hraní.
Užite si nekonečnú radosť a kreativitu s našou bublifukovou pištoľou so zásobníkom. Prinášame vám jednoduchosť, spoľahlivosť a nekonečné množstvo bublinovej zábavy, ktorú si zamilujete. Buďte pripravení na vzdušný festival radosti.

Napájanie na 4x AA batérie (nie sú súčasťou balenia).

Nie je určené pre deti do 3 rokov.

Obsah balenia

  • bublifuková tyčinka
  • bublifukový roztok

Rozměry

  • 37 x 12 cm (v x š - vrátane roztoku)
  • objem nádoby na roztok cca 180ml

Materiál

  • plast