Automatická palička na bubliny Sliepočka

Automatická palička na bubliny Sliepočka

18,6€
Bez DPH: 21%: 15,4€
Kód produktu: BUBH1766
EAN 0745314572576
Dostupnosť: 10 ks skladom
doručíme do pondelka 24.6.

Popis produktu

Objavte mágiu bublín s touto inovatívnou bublifukovou tyčinkou Sliepočka.

Tento okúzľujúci kúsok, navrhnutý vo veselých žlto-červených farbách as veľkými pohyblivými očami, prinesie úsmev na tvár každému dieťaťu a premení bežné chvíle na fantastické dobrodružstvá.

Je vyrobená z prvotriednych materiálov, preto je nielen bezpečná, ale aj odolná. Táto roztomilá sliepočka povzbudzuje detskú predstavivosť a ponúka nekonečné hodiny zábavy a radosti. Vaše deti budú môcť popustiť uzdu svojej kreativite a užiť si zábavné chvíle plné smiechu a radosti. S naším bublifukom môžu deti vytvárať veľké množstvo bubliniek naraz bez toho, aby museli prerušovať svoju hru.

Táto hračka je ideálna na rôzne príležitosti – od narodeninových osláv, fotografovania, hrať sa v parku, večierkov až po každodennú zábavu pre deti i dospelých. Jednou z hlavných predností je priestranný zásobník na roztok. Už sa nemusíte starať o neustále dolievanie roztoku. Jednoducho pripevnite fľaštičku k pištoli a tá si automaticky čerpá náplň. To znamená, že môžete tvoriť bubliny bez prestania, kým zásobník nevyschne. Vďaka sofistikovanému mechanizmu pištole vznikajú jemné a konštantné bubliny, ktoré očaria všetkých prítomných.

Bublifuk je možné postaviť a nechať ho vytvárať bubliny, kým si cez ne môže dieťa behať a užívať si zábavu. Navyše pri zapnutí hrá veselú hudbu, ktorá je určená na dizajn prútika a povzbudí tým veselú náladu pri hraní.

Užite si nekonečnú radosť a kreativitu s našou bublifukovou pištoľou so zásobníkom.

Napájanie na 4x AA batérie (nie sú súčasťou balenia).

Nie je určené pre deti do 3 rokov.

Obsah balenia

  • bublifuková tyčinka
  • bublifukový roztok

Rozměry

  • 37 x 12 cm (v x š - vrátane roztoku)
  • objem nádoby na roztok cca 180ml

Materiál

  • plast