Mantinel do postieľky hnedo-biely pletený Ruže

Mantinel do postieľky hnedo-biely pletený Ruže

40,5€
Bez DPH: 21%: 33,5€
Kód produktu: MABH1756
EAN 0745314572460
Materiál Bavlna
Dostupnosť: 3 ks skladom
doručíme do pondelka 24.6.

Popis produktu

Tento ochranný mantinel do postieľky v elegantnej hnedo-bielej kombinácii s jemnou potlačou malých červených ružičiek prináša do detskej izby krásu a bezpečie.

Harmonické tóny hnedej a bielej farby vytvárajú pokojný a útulný vzhľad, ktorý dokonale dopĺňa jemný a romantický motív ružičiek. Tento design dodáva postieľke jedinečnosť a originalitu, ktorá poteší ako deti, tak rodičov.

Mantinel je možné použiť aj v niekoľkých variantoch postelí, ako kolíska, postieľka aj vo väčšej posteli, keď dieťa už vyrastá. Je ľahký a ľahko prenosný, čo umožňuje použitie aj v iných detských priestoroch, ako sú hracie kútiky alebo cestovné postieľky. Vďaka dĺžke 210 cm mantinel ochráni spací priestor okolo dieťaťa. Vďaka špeciálnej výplni dutým vláknom je mantinel nadýchaný, príjemný na dotyk a zaisťuje správnu cirkuláciu vzduchu. Mantinel je vyrobený prepletením vzdušných mäkkých pásov, ktoré je možné tiež rozpliesť a prevliecť ho priečkami postieľky.

Mantinely do postieľky sú dôležitým doplnkom, ktorý zaisťuje bezpečnosť a pohodlie dieťaťa počas spánku. Vďaka ich premyslenému dizajnu a kvalitným materiálom poskytujú ochranu proti nárazom a zabraňujú prestrekovaniu končatín medzi priečkami postieľky.

Vlastnosti

  • dĺžka 210 cm
  • prateľný poťah

Materiál

  • poťah100% bavlna
  • výplň 100% polyester - atestované hypoalergénne duté vlákno
  • materiál zodpovedá norme Oeko-Tex