Mantinel do postieľky ružovo-šedo-biely pletený

Mantinel do postieľky ružovo-šedo-biely pletený

40,5€
Bez DPH: 21%: 33,5€
Kód produktu: MABH1752
EAN 0745314572422
Materiál Bavlna
Dostupnosť: 3 ks skladom
doručíme do pondelka 24.6.

Popis produktu

Tento dizajnový ochranný mantinel do postieľky v krásnej kombinácii ružovej, šedej a bielej farby s jemnou potlačou lístkov zaručí bezpečie a pokoj pre vaše dieťa.

Mantinel je elegantne vyrobený prepletením mäkkých vzdušných pásov. Je ľahký a ľahko sa prenáša, preto ho môžete použiť v postieľke, ale aj v iných detských priestoroch, hracích kútikoch alebo cestovných postieľkach. Mantinel má niekoľko variantov použitia - je možné ich nechať vcelku alebo rozpliesť a prevliecť ho priečkami postieľky. Nájde svoje použitie ako v kolíske, postieľke alebo aj vo väčšej posteli, keď dieťa už vyrastá. Vďaka dĺžke 210 cm mantinel ochráni spací priestor okolo dieťaťa. Špeciálna výplň dutým vláknom zaisťuje, aby bol mantinel nadýchaný, príjemný na dotyk a umožnil správnu cirkuláciu vzduchu.

Mantinely do postieľky sú dôležitým doplnkom, ktorý zaisťuje bezpečnosť a pohodlie dieťaťa počas spánku. Vďaka ich premyslenému dizajnu a kvalitným materiálom poskytujú ochranu proti nárazom a zabraňujú prestrekovaniu končatín medzi priečkami postieľky.

Vlastnosti

  • dĺžka 210 cm
  • prateľný poťah

Materiál

  • poťah100% bavlna
  • výplň 100% polyester - atestované hypoalergénne duté vlákno
  • materiál zodpovedá norme Oeko-Tex