Plyšová hračka Ježko Sonic Shadow mini 22cm

Plyšová hračka Ježko Sonic Shadow mini 22cm

7,8€
Bez DPH: 21%: 6,5€
Kód produktu: PHPL1697
EAN 0769503874876
Motív Ježko Sonic
Dostupnosť: 15 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Rýchlosť a dobrodružstvo sa dostávajú do vášho domova s černým plyšovým Sonicom. Táto plyšová hračka prináša ikonickú postavu z populárneho sveta videohier a filmov priamo do náručia vášho dieťaťa.

Sonic je známy svojou neuveriteľnou rýchlosťou a odvahou, a teraz môže byť vašim malým hrdinom. Hračka Sonic je vyrobená s maximálnou pozornosťou k detailom, čo z nej robí realistickú repliku tejto legendárnej postavy. Vaše dieťa si bude môcť vytvoriť vlastné dobrodružstvo s týmto rýchlym ježkom, či už ide o honbu za zlatými kruhmi alebo boj proti zlým zloduchom.

Shadow je vo svojej podstate temnou verziou Sonica, ktorý sa schopnosťami modrému ježkovi plne vyrovná, okrem toho ale dokáže manipulovať časom a priestorom. Vo videohernej sérii Shadow zastáva rolu Sonicova hlavného rivala, ale aj príležitostného spojenca.

Vďaka menším rozmerom je postavička roztomilá a vhodná aj na zavesenie do auta, kamkoľvek v detskej izbičke aj na iných miestach. Hračka je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zaisťuje dlhú životnosť a radosť z hrania. Navyše bude skvelým doplnkom detskej izby aj ako dekoračný prvok.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 22 x 14 x 11 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • uzatvárateľný háčik

Materiál

  • látka