Veľká sada balónikov na girlandu s pumpičkou fialovo-zlatá 120 ks

Veľká sada balónikov na girlandu s pumpičkou fialovo-zlatá 120 ks

17,2€
Bez DPH: 21%: 14,3€
Kód produktu: OPFC1727
EAN 0745314572163
Dostupnosť: 5 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Táto moderná párty balónová girlanda vo fialovo-zlatých farbách, vytvorí originálnu dekoráciu. Poslúži výborne ako výzdoba pre detské narodeniny, oslavy, výročia, na príležitosť narodenia dieťatka a mnohým iným udalostiam.

Balóny aj celé girlandy je možné spájať, balóniky nafukovať héliom alebo vzduchom. Nafukovanie skráti a uľahčí ručná pumpička, ktorá je súčasťou balenia. Na dekoráciu môžete pridať aj ďalšie prvky ako sú fotografie, hračky alebo upomienkové karty.

Girlandu vytvoríte pomocou 5m dlhého balónovej stuhy, vďaka ktorému budú balóniky držať tvar. Stuha je súčasťou balenia. Samotnú dekoráciu je možné pripevniť na stojan na balóny, či jednoducho nalepiť na stenu. Je možné ju použiť ako v interiéri, tak aj v exteriéri, za priaznivých podmienok. Fotografie sú ilustračné - slúžia ako náhľad, ako by mohla girlanda vyzerať. Stvárnenie kompozície záleží už iba na Vás, či sa necháte návrhom inšpirovať, alebo použijete vlastnú fantáziu a vytvoríte si originálnu zostavu podľa Vašich predstáv. Podrobný popis počtu a farieb balónikov nájdete nižšie v popise.

Nie je určené pre deti do 3 rokov

Obsah balenia

  • 119ks balónikov
  • 5m balónová stuha
  • 1ks ručná pumpička na balóniky