Cestovný vankúšik a plyšová hračka Rybička Nemo 2v1

Cestovný vankúšik a plyšová hračka Rybička Nemo 2v1

18,8€
Bez DPH: 21%: 15,6€
Kód produktu: CDAD1663
EAN 0769503874593
Dostupnosť: 5 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Objavte multifunkčného spoločníka pre vaše cesty s týmto cestovným vankúšikom a plyšovou hračkou Rybička Nemo 2v1. Tento inovatívny produkt ponúka nielen pohodlný cestovný vankúšik, ale aj roztomilú plyšovú hračku, ktorá zaručí zábavu vašim malým dobrodruhom. Stačí otočiť rybičku Nemo dovnútra a získate mäkký a modrý cestovný vankúšik, ktorý poskytuje optimálnu podporu pre vašu hlavu a krk počas dlhých ciest. S malým obrázkom rybičky na modrom vankúšiku si udržíte štýlový vzhľad aj na cestách. Po odpočinku jednoducho otočte vankúšik späť a Rybička Nemo sa stane milou hračkou pre vaše deti.

Vankúšik je vyrobený z pevných vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručia odolnosť a dlhodobú životnosť výrobku. Nádherné výrazné farby a kvalitné spracovanie sú nespornou výhodou, ktorá zaručí radostný zážitok z používania. Vankúšik je príjemný na dotyk a vďaka svojim rozmerom ľahu prenosný. Je ideálny na použitie pri cestovaní lietadlom, autobusom, vlakom či v aute. Pomocou zipsu sa vytvorí priestor na otočenie. Vankúšik má zapínanie na cvoček pod krkom.

Užite si pohodlné cestovanie s naším 2v1 cestovným vankúšikom a plyšovou hračkou Rybička Nemo, ideálnym spoločníkom pre každú vašu dobrodružnú cestu.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • hračka 26 x 26 x 31 cm (v x š x h)
  • vankúšik okolo krku 28 x 35 x 12 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • vankúšik so zipsom a plyšová hračka 2v1

Materiál

  • látka

Složenie

  • 95% Polyester
  • 5% Spandex