Detský cestovný kufor s kolobežkou 2v1

Detský cestovný kufor s kolobežkou 2v1

44,2€
Bez DPH: 21%: 36,5€
Kód produktu: KFBH1564
Dostupnosť: 12 ks skladom
doručíme do pondelka 26.2.

Popis produktu

Dokonalý parťák pre dobrodružstvo. Tento set kolobežky a kufra je vytvorený s ohľadom na potreby každého malého dobrodruha, ktorý tak má dostatok priestoru na uloženie všetkých potrebných vecí a je pripravený vyraziť na cestu. Nech už sa vydá kamkoľvek, kolobežka ho tam bezpečne dostane a bude mať so sebou všetko potrebné na svoju spokojnosť.

Kufor je pevne uchytený na tyči kolobežky a tak nehrozí spadnutie. Pohodlné zapínanie na zips uľahčí deťom manipuláciu. Obal je vytvorený z kvalitného pevného plastu, aby obsah chránil pred poškodením a vodeodolným kresleným obalom. Ponúka dostatok priestoru na uloženie všetkých nevyhnutností na cesty, školu alebo zábavu a tak je všetko dobrodružnejšie a zábavnejšie. Kufor je vyrobený z ABS plastu, polykarbonátu odolného proti poškodeniu a má ochrannú fóliu, ktorú je potrebné pred použitím odstrániť.

Táto kolobežka s PU kolesami tlmiacimi nárazmi je pripravená na akýkoľvek terén. Kolobežka má praktickú 4-stupňovú skladaciu konštrukciu sa ľahko zloží do kompaktného formátu a je tak ideálna aj pre cestovanie lietadlom. Je vybavená bezpečným brzdiacim mechanizmom. Nastaviteľná výška riadidiel a svietiace LED kolieska pridávajú ďalšiu úroveň pohodlia a zábavy.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Materiál

  • ABS plast 

Rozmery

  • kolobežka výška max 74 cm
  • kolobežka výška min 62 cm (s madlom)
  • kolobežka nosnosť 40 kg