Figúrka Transformer Generations červený

Figúrka Transformer Generations červený

15,8€
Bez DPH: 21%: 13,0€
Kód produktu: FIBH1535
EAN 0769503873282
Dostupnosť: 8 ks skladom
doručíme do útorka 25.6.

Popis produktu

Pre všetkých vášnivých zberateľov figúrok Transformers je tu špeciálna edícia, ktorá vám umožní posunúť vašu zbierku na úplne novú úroveň. Generations Selects predstavuje špecializovaný fanúšikovský rad figúrok, ktoré zahŕňajú obľúbené postavy nedostupné v bežnej kolekcii.
Jednou z perál tohto exkluzívneho radu je figúra Lift-Ticket, pôvodne uvedená v roku 2015 na BotCone ako súčasť Diaclone 2-Pack. Teraz je táto vzácna figúrka dostupná samostatne, prinášajúc so sebou dekor založený na červenej variante Diaclone 4WD Wrecker Type.
Figúrka Lift-Ticket prináša autentický zážitok s možnosťou transformácie medzi robotickým a odťahovým vozidlom v 20 krokoch. Súčasťou sady sú nielen samotná figúrka, ale aj doplnky a otočná nákladná rampa v režime vozidla.
Pre vašu bezstarostnú zábavu bola táto sada určená pre fanúšikov od 8 rokov. S rozmermi približne 15 cm v režime robota a kompaktným balením s rozmermi 14 x 19 x 6,3 cm je Lift-Ticket pripravený oživiť vašu zbierku Transformers. Nechajte sa uniesť do sveta robotických premien a pridajte túto vzácnu figúrku do svojej zbierky.
Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Obsah balenia

  • figúrka
  • doplnky a otočnú nákladnú rampu v režime vozidla

Rozmery 

  • výška cca 15 cm
  • balenie 14 x 19 x 6,3 cm

Materiál

  • plast