Lietajúci postavička Frozen Elsa 18cm

Lietajúci postavička Frozen Elsa 18cm

12,9€
Bez DPH: 21%: 10,7€
Kód produktu: FIBH1537
EAN 0769503873329
Motív Frozen
Dostupnosť: 6 ks skladom
doručíme do útorka 28.5.

Popis produktu

Vstúpte do kúzelného sveta Ľadového kráľovstva s lietajúcou rozprávkovou figúrkou Elsy. Táto očarujúca bábika prináša do života obľúbenú postavu z filmu Ľadové kráľovstvo a pozýva vaše dieťa do magického dobrodružstva.
Figúrka Elsy zachytáva každý detail tejto krásnej kráľovnej ľadu. S precíznym spracovaním a výraznými farbami prináša do hry nielen rozprávkovú atmosféru, ale aj možnosť deťom vytvárať vlastné príbehy a dobrodružstvá.
Ovládanie tejto lietajúcej bábiky ľahké a magické. Stačí držať bábiku za nohy, prepnúť gombík, a krídla sa začnú otáčať. Akonáhle bábiku pustíte, vzduchom sa začne elegantne vznášať. Keď začne klesať, jednoducho položte natiahnutú ruku a bábika okamžite stúpne zase do vzduchu. So vstavaným senzorom zabráni pádu do vzdialenosti 50 cm od položenej ruky, čo zaisťuje bezpečné a plynulé lietanie. Táto hračka nielen poskytuje úžasnú zábavu, ale taktiež rozvíja koordináciu a povzbudzuje deti k pohybu.
Sada obsahuje nielen samotnú bábiku, ale aj USB kábel pre pohodlné nabíjanie vstavanej batérie. K tomu získate navyše krídla, aby ste mohli bábiku štylizovať podľa vlastného vkusu.

Hračka je vhodná pre deti od 14 rokov a ponúka nezabudnuteľný zážitok plný radosti a kúzla.
Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Obsah balenia

  • figúrka
  • nabíjací USB kábel
  • krídla navyše

Rozmery 

  • výška postavičky cca 20 cm
  • balenie 16 x 19 x 5 cm

Materiál

  • plast