Magnetická stavebnica Geomag 52ks

Magnetická stavebnica Geomag 52ks

23,9€
Bez DPH: 21%: 19,7€
Kód produktu: MSGE1558
EAN 0769503873541
Dostupnosť: 6 ks skladom
doručíme do pondelka 29.7.

Popis produktu

Bloky Geomag predstavujú fascinujúci svet magnetických stavebných blokov, ktoré prinášajú nekonečné možnosti tvorenia a konštrukcií. Hra s týmito blokmi nielenže podnecuje detskú fantáziu a kreativitu, ale taktiež rozvíja intelekt a precvičuje manuálne zručnosti a koncentráciu.
Táto sada Geomag obsahuje magnetické tyčinky a kovové guličky, ktoré je možné ľubovoľne kombinovať. Hráči si môžu vytvárať rôzne štruktúry a experimentovať s tvorbou nových stavieb. Bloky Geomag podporujú matematickú zvedavosť detí a ponúkajú ekologický prístup s využitím 100% recyklovaného plastu pre magnetické tyčinky, panely a nové úložné boxy.
Sady Geomag sú vyrobené s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Silné magnety, kvalitné materiály, pevné štruktúry a živé farby sú charakteristické pre všetky produkty značky Geomag.
Sada obsahuje 52 magnetických prvkov, 2 úložné krabice a návod.

Učenie a zábava sa spájajú v jednom, a deti môžu vďaka tejto sade rozvíjať svoje stavebné zručnosti a učiť sa telesným a priestorovým vzťahom. Navyše je možné sady a série Geomag kombinovať, čo rozširuje možnosti tvorby a hravého učenia.

Odporúčané pre deti od 5-99 rokov.

Obsah balenia

  • 52 ks - tyčky, guličky, podložky, úložné boxy, návod

Rozmery

  • balenie 27 x 21 x 5 cm

Materiál

  • plast
  • kov