Magnetická stavebnica Geomag Rainbow 36ks

Magnetická stavebnica Geomag Rainbow 36ks

19,4€
Bez DPH: 21%: 16,1€
Kód produktu: MSGE1559
EAN 0769503873459
Dostupnosť: 6 ks skladom
doručíme do pondelka 24.6.

Popis produktu

Doprajte svojim malým aj veľkým konštruktérom jedinečný zážitok z tvorby s GEOMAG RAINBOW a nechajte ich objaviť tajomstvo geometrických konštrukcií.

Sada GEOMAG RAINBOW obsahuje 36 magnetických prvkov a špeciálne farebné dlaždice, ktoré môžu slúžiť na vypĺňanie konštrukcií. Táto edícia je zábavnou a vzdelávacou hračkou, ktorá nielen poskytne hodiny zábavy, ale taktiež pomôže deťom porozumieť princípom geometrie a rozvíjať ich manuálne zručnosti.

Bloky Geomag s magnetickými tyčinkami a kovovými guličkami umožňujú postaviť najrôznejšie kompozície, a to ako v 2D, tak v 3D priestore. Magnetické pole dodáva konštrukciám pohyb, čo zvyšuje ich atraktivitu. Švajčiarska presnosť vo výrobe zaisťuje stabilné a odolné prvky s konštantnou príťažlivou silou magnetov.
GEOMAG RAINBOW Magnetické bloky v 36 kusoch predstavujú špeciálnu edíciu tejto inovatívnej stavebnice, ktorá oživí vašu predstavivosť a podnieti kreativitu mladých konštruktérov. Táto hračka ponúka neobmedzené možnosti tvorby a konštrukcie, vďaka čomu sa stáva zábavným a vzdelávacím sprievodcom svetom geometrie.

Odporúčané pre deti od 3-99 rokov.


Obsah balenia

  • 36ks - tyčky, guličky, ...

Rozmery

  • balenie 24 x 19 x 5 cm

Materiál

  • plast
  • kov