Magnetická stavebnica Geomag svietiaca 60ks

Magnetická stavebnica Geomag svietiaca 60ks

24,3€
Bez DPH: 21%: 20,1€
Kód produktu: MSGE1556
EAN 0769503873565
Dostupnosť: 3 ks skladom
doručíme do stredy 24.7.

Popis produktu

Geomag Glow prináša do sveta stavebníc nový rozmer zábavy a tvorby. Táto nekonečne zábavná sada magnetických tyčiniek a kovových guličiek umožňuje deťom prepadnúť kreativite a fantázii pri vytváraní najrôznejších štruktúr a stavieb. Hra s Geomagom nie je len zábavná, ale aj prospešná pre rozvoj detských zručností.
Geomag Glow je revolučná séria, ktorá prináša nový rozmer do sveta stavebníc. Panely s dekoratívnymi prvkami nielenže skvele vyzerajú, ale navyše svietia v tme, čo zaisťuje úžasný vizuálny zážitok. Deti môžu vytvárať fascinujúce konštrukcie, ktoré žiaria vo svetle aj v tme, pripomínajúce sci-fi filmy.

Táto veľká sada sa skladá zo 60tich častí, ktoré sú uložené v troch prehľadných úložných boxoch. Stavebnica je vyrobená zo 100% recyklovateľného plastu a ponúka nespočet možností pre vlastnú kreativitu.
Stimulujte manuálne zručnosti, priestorové myslenie a koncentráciu svojich detí pomocou tejto edukačnej hračky od Geomag. Navyše môžu deti spájať sady z rôznych sérií, čím vytvoria ešte unikátnejšie a kreatívnejšie štruktúry. Rozvíjajte predstavivosť a tvorte s Geomag Glow vo svetle aj v tme.

Odporúčané pre deti od 3-99 rokov.


Obsah balenia

  • 60ks - tyčky, guličky, podložky,...

Rozmery

  • balenie 32 x 21 x 5 cm

Materiál

  • plast
  • kov