Plyšová hračka Anna Frozen 30cm

Plyšová hračka Anna Frozen 30cm

10,1€
Bez DPH: 21%: 8,3€
Kód produktu: PHBH1574
EAN 0769503873657
Motív Frozen
Dostupnosť: 2 ks skladom
doručíme do pondelka 24.6.

Popis produktu

Vstúpte do sveta odvahy a dobrodružstva s našou plyšovou hračkou postavy Anny zo svetoznámeho filmu Ľadové kráľovstvo. Táto plyšová postava nielen prináša do vášho domova rozprávkovú krásu, ale taktiež zachytáva odhodlanie, lásku a silný charakter Anny.

Anna je odvážna, energická a srdcervúca postava, ktorá oslovila divákov svojou túžbou po dobrodružstve a silným citovým prepojením. Jej nezlomné priateľstvo a láska k sestre Else ju robí milovanou postavou, ktorá žiari svetlom a optimizmom.

Deti si môžu vytvárať vlastné rozprávky a prežívať radostné okamihy s touto roztomilou postavičkou. Vytvárajte kúzelné a dojemné fotografie s plyšovou Annou a zdieľajte ich s ostatnými. S mäkkým a pohodlným materiálom môže byť plyšová hračka Anna skvelým spoločníkom pre deti pri spaní. Plyšová hračka Anna môže byť skvelým darčekom pre malé princezné a fanúšikov Ľadového kráľovstva.

Vstúpte do sveta ľadovej rozprávky s našou plyšovou hračkou Annou, ktorá prináša do vášho domova nielen krásu, ale aj silu lásky a odvahy.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 30 x 15 x 9 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka