Plyšová hračka Batman s prísavkou 24cm

Plyšová hračka Batman s prísavkou 24cm

9,0€
Bez DPH: 21%: 7,4€
Kód produktu: PHPL1745
EAN 0745314572286
Motív Avengers
Dostupnosť: 25 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Táto plyšová hračka Batmana je dokonalým spoločníkom pre všetkých fanúšikov tohto temného hrdinu z Gotham City. Výškou 24 cm je ideálne prispôsobená na objímanie a spoločné hranie, či už pre mladších alebo starších fanúšikov. Batman je vyrobený v tradičných temných farbách, ktoré zodpovedajú jeho mystickému a tajomnému vzhľadu, vrátane jeho ikonickej čiernej masky s dizajnom netopierích uší, ktorá je znakom tohto bojovníka spravodlivosti.

Plyšový Batman je starostlivo vyrobený s dôrazom na detaily, vrátane jeho charakteristického loga netopiera na hrudi, ktoré používa v boji proti zločinu. Jeho tvárové rysy sú jemne modelované, aby odrážali jeho rozhodnú a odhodlanú povahu, ktorá je kľúčová pre jeho osobnosť. Hračka je vyrobená z vysoko kvalitného, ​​mäkkého materiálu, čo ju robí ideálnou pre dlhotrvajúce hranie a objímanie.

Táto plyšová postavička Batmana nie je len skvelá pre imaginatívne hry, ale aj ako dekorácia alebo zberateľský predmet v izbe každého fanúšika Batmana. Jej výrazné farby a vysoko kvalitné spracovanie zaistí, že si získa miesto v zbierke akéhokoľvek fanúšika komiksových superhrdinov a bude obľúbená po mnoho rokov.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 24 x 18 x 7 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka