Plyšová hračka Enid Sinclair Wednesday 23cm

Plyšová hračka Enid Sinclair Wednesday 23cm

8,2€
Bez DPH: 21%: 6,8€
Kód produktu: PHBH1571
EAN 0769503873626
Motív Wednesday
Dostupnosť: 8 ks skladom
doručíme do útorka 28.5.

Popis produktu

Ponorte sa do sveta temného humoru s našou plyšovou hračkou Enid Sinclair zo seriálu Wednesday. Táto výnimočná postava, ktorú si zahrala v tomto kultovom seriáli, prináša do vášho domova nielen mäkkosť, ale aj charizma a osobitosť Enid Sinclair.

Enid je postavou plnou tajomstva a elegancie. S jej temným zmyslom pre humor a nevšedným štýlom je Enid nielen spolubývajúci Wednesday, ale aj jej priateľkou.

Pridaním plyšovej hračky Enid Sinclair do svojej zbierky ukážete svoju oddanosť a vášeň k seriálu Wednesday. Deti si môžu užívať hranie s plyšovou Enid Sinclair a vytvárať vlastné dobrodružstvá inšpirované svetom Wednesday. Pridanie tejto postavy do ich hry oživí ich kreativitu a fantáziu. Vytvárajte zábavné a pútavé fotografie s plyšovou Enid a zdieľajte ich na sociálnych sieťach. Táto postava môže byť skvelým modelom pre rôzne vizuálne príbehy a momentky. Plyšová hračka Enid Sinclair môže byť jedinečným a originálnym darom pre fanúšikov seriálu Wednesday. Prekvapte svojich blízkych touto štýlovou a nezabudnuteľnou postavou.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 23 x 16 x 4 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šnúrka

Materiál

  • látka