Plyšová hračka Kapitán Amerika s prísavkou 26cm

Plyšová hračka Kapitán Amerika s prísavkou 26cm

9,0€
Bez DPH: 21%: 7,4€
Kód produktu: PHPL1747
EAN 0745314572309
Motív Avengers
Dostupnosť: 25 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Táto mäkká plyšová hračka Kapitána Ameriky je skvelým spoločníkom pre všetkých fanúšikov tohto ikonického superhrdinu z Marvel universe. S výškou 26 cm je ideálny na objímanie a hranie, či už doma, na cestách alebo kdekoľvek inde. Kapitán Amerika je vyrobený v klasických modro-červených farbách, ktoré dokonale zachytávajú jeho patriotický vzhľad. Jeho kostým je detailne spracovaný, vrátane charakteristickej masky a bieleho symbolu "A" na čele.

Táto plyšová hračka je starostlivo vyrobená s dôrazom na detaily. Na hrudi má výraznú bielu hviezdu, ktorá je symbolom jeho oddanosti a statočnosti. Mäkký a príjemný materiál robí túto hračku ideálnou pre dlhé hodiny hrania a objímania, zatiaľ čo pevné šitie zaisťuje jej odolnosť.

Táto plyšová figúrka Kapitána Ameriky nie je len hračka, ale aj skvelý zberateľský predmet pre dospelých fanúšikov. Jej výrazné farby a detailné prevedenie ju robí atraktívnou dekoráciou do každej izby alebo zbierky. Prineste si domov kúsok marvelovského sveta a zažite čaro a odvahu Kapitána Ameriky s touto úžasnou plyšovou hračkou, ktorá je perfektná pre fanúšikov všetkých vekových kategórií.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 24 x 18 x 7 cm  (v x š x h)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka