Plyšová hračka sob Sven Frozen 26cm

Plyšová hračka sob Sven Frozen 26cm

10,1€
Bez DPH: 21%: 8,3€
Kód produktu: PHBH1575
EAN 0769503873664
Motív Frozen
Dostupnosť: 4 ks skladom
doručíme do útorka 25.6.

Popis produktu

Oživte svet Ľadového kráľovstva s našou plyšovou hračkou postavy soba Svena zo slávneho filmu. Táto plyšová postava zachytáva nielen roztomilý vzhľad soba, ale aj jeho priateľský a oddaný charakter.

Sob Sven je sympatický a verný spoločník v príbehu Ľadového kráľovstva. Jeho schopnosť verne slúžiť Anne a Kristoffovi ho robí nezabudnuteľným a milovaným členom tejto rozprávkovej rodiny.

Plyšová hračka Svena je perfektným spoločníkom pre detské hry a dobrodružstvo. Deti si môžu predstavovať vlastné príbehy z Ľadového kráľovstva a zažívať radostné momenty s touto roztomilou postavičkou. Umiestnite plyšovú postavu Svena do detskej izby a vytvorte rozprávkové prostredie plné tepla a priateľstva. Jeho prítomnosť dodáva do izby radostný a prívetivý nádych. Vďaka svojmu kompaktnému a prenosnému dizajnu môže byť plyšový Sven skvelým spoločníkom pre deti počas cestovania. Poskytuje pohodlie a bezpečie v najrôznejších situáciách. Plyšová hračka Svena môže byť tiež skvelým darčekom pre malých aj veľkých fanúšikov Ľadového kráľovstva.

Vstúpte do sveta dobrodružstva a priateľstva s našou plyšovou hračkou Svenom, ktorá prináša nielen krásu, ale aj teplé pocity a radosť z rozprávkového sveta.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 26 x 18 x 15 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka