Plyšová hračka Sonic Knuckles mini 22cm

Plyšová hračka Sonic Knuckles mini 22cm

7,8€
Bez DPH: 21%: 6,5€
Kód produktu: PHPL1698
EAN 0769503874869
Motív Ježko Sonic
Dostupnosť: 4 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Priveďte si domov neohrozeného ochrancu a dobrodruha z herného sveta Sonic the Hedgehog s touto úžasnou plyšovou hračkou Knuckles. Táto hračka verne zachytáva postavu Knuckles the Echidna, ktorý je známy pre svoju silu, odvahu a oddanosť.

S výškou 22 centimetrov je táto plyšová hračka ľahko prenositeľná a vhodná na zavesenie v aute, detskej izbičke aj iných miestach. Je vyrobená s precíznosťou a pozornosťou k detailom, čo zaisťuje, že Knuckles vyzerá veľmi reálne, ako vo filme a hre.

Táto plyšová hračka je skvelým darčekom pre zberateľov Sonic the Hedgehog memorabílií alebo pre všetkých, ktorí majú radi túto kultovú hernú sériu. Knuckles je jedným z kľúčových postáv Sonicovej party a jeho dobrodružstvo vás nadchnú. Táto plyšová hračka je skvelým darčekom pre všetkých fanúšikov Sonic the Hedgehog a zberateľov. Pridajte Knucklesa do svojej zbierky alebo ho nechajte stáť v popredí vášho herného prostredia pre nekonečnú radosť a zábavu.

Hračka je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zaisťuje dlhú životnosť a radosť z hrania. Navyše bude skvelým doplnkom detskej izby aj ako dekoračný prvok.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 22 x 11 x 11 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • uzatvárateľný háčik

Materiál

  • látka