Plyšová hračka Spiderman s prísavkou 24cm

Plyšová hračka Spiderman s prísavkou 24cm

9,0€
Bez DPH: 21%: 7,4€
Kód produktu: PHPL1746
EAN 0745314572293
Motív Avengers
Dostupnosť: 25 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Plyšová hračka Spidermana je ideálnym darčekom pre všetkých fanúšikov tohto superhrdinu. Je perfektný na objímanie a hranie, či už doma, na cestách alebo v škole. Spiderman je vyrobený v tradičnom červeno-modrom kostýme s výrazným pavúčím vzorom, čo mu dodáva autentický vzhľad, ktorý poteší každého milovníka komiksov a filmov.

Spiderman je starostlivo spracovaný s dôrazom na detaily. Jeho veľké, biele oči a presne vyvedený pavúčí symbol na hrudi dokonale zachytávajú jeho odvážny charakter. Hračka je vyrobená z mäkkého a príjemného materiálu, čo ju robí vhodnou pre dlhé hodiny hrania. Vďaka pevnému spracovaniu je hračka odolná a pripravená čeliť všetkým dobrodružstvám, ktoré na ňu čakajú.

Tento plyšák je skvelým spoločníkom pre deti, ktoré môžu prežívať svoje vlastné superhrdinské dobrodružstvá, aj zberateľským predmetom pre dospelých fanúšikov. Jej výrazné farby a detailné prevedenie ju robí atraktívnou dekoráciou do každej izby alebo zbierky. Prineste si domov kúsok marvelovského sveta a zažite čaro a odvahu pavúčieho muža s touto úžasnou plyšovou hračkou.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 24 x 18 x 8 cm  (v x š x h)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka