Plyšová hračka Squishmallows Červená panda 32cm

Plyšová hračka Squishmallows Červená panda 32cm

14,1€
Bez DPH: 21%: 11,7€
Kód produktu: PHPL1730
EAN 0745314572354
Dostupnosť: 5 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Táto plyšová hračka Squishmallows so vzhľadom červenej pandy sa stane nepostrádateľným doplnkom ako pre deti, tak aj pre dospelých.

Vďaka svojmu atraktívnemu vzhľadu a prítulnej podobe rýchlo zaujme srdce každého, kto hľadá mazlivého spoločníka na hranie aj odpočinok. Squishmallows sú známe svojou kolekciou extrémne mäkkých plyšových hračiek. Vynikajú svojou objemnosťou a príjemným materiálom ideálnym na objatie. Každý Squishmallow je jedinečný svojim dizajnom. To prispieva k ich jedinečnosti a hodnote pre zberateľov. Tieto hračky poskytujú používateľom príjemný pocit, spoločnosť a radosť, vďaka čomu sú obľúbené medzi všetkými vekovými kategóriami.

Červená panda je malý cicavec s hustou srsťou v oranžovo-hnedých odtieňoch a charakteristickým prúžkovaným chvostom. Je známa svojou plachou a pokojnou povahou, obýva husté lesy vo východnom Himálaji a juhozápadnej Číne, kde sa živí hlavne bambusom. Kvôli jej roztomilosti a jedinečnému vzhľadu je červená panda často zobrazovaná a je obľúbeným motívom v rôznych zobrazeniach.

Dizajn plyšovej hračky je navrhnutý s dôrazom na detail a roztomilosť. Jej malé čierne oči a milý pohľad okamžite priťahujú pozornosť. Telo hračky je vyrobené v oranžovo-hnedej farbe s bielymi detailmi a prúžkovaným chvostom, čo dodáva autentickosť. Kvalitné a bezpečné materiály zaisťujú, že červená panda vydrží dlho v perfektnom stave. Tento Squishmallow je ideálnym darčekom pre milovníkov zvierat alebo ako útulný dekoratívny prvok do každého domova aj ako kamarát na hranie a spanie.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 32 x 25 x 17 cm (v x š x h)

Materiál

  • látka