Plyšová hračka Squishmallows Netopier 32cm

Plyšová hračka Squishmallows Netopier 32cm

14,1€
Bez DPH: 21%: 11,7€
Kód produktu: PHPL1733
EAN 0745314572361
Dostupnosť: 5 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Táto plyšová hračka Squishmallows v dizajne milučkého netopiera sa stane nepostrádateľným doplnkom ako pre deti, tak aj pre dospelých. Vďaka svojmu nežnému vzhľadu a prítulnej podobe rýchlo zaujme srdce každého, kto hľadá maznavého spoločníka na hranie aj odpočinok.

Squishmallows sú známe svojou kolekciou extrémne mäkkých plyšových hračiek, ktoré vynikajú svojou objemnosťou a príjemným materiálom ideálnym na objatie. Každý Squishmallow má svoj jedinečný dizajn, čo prispieva k ich jedinečnosti a hodnote pre zberateľov. Tieto hračky poskytujú používateľom komfort, spoločnosť a radosť, vďaka čomu sú obľúbené medzi všetkými vekovými kategóriami.

Dizajn netopiera je navrhnutý s dôrazom na detail a roztomilosť. Jeho malé oči a jemný úsmev s dvoma bielymi zúbkami okamžite priťahujú pozornosť. Telo hračky je vyrobené v tmavo hnedej farbe s kontrastným šedým bruškom, čo dodáva autentickosť. Robustné a bezpečné materiály zaisťujú, že netopier vydrží dlho v perfektnom stave. Tento Squishmallow je ideálnym darčekom pre milovníkov zvierat alebo ako útulný dekoratívny prvok do každého domova.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 32 x 25 x 17 cm (v x š x h)

Materiál

  • látka