Plyšová hračka Tlapková patrola Zuma 18cm

Plyšová hračka Tlapková patrola Zuma 18cm

11,3€
Bez DPH: 21%: 9,3€
Kód produktu: PHBH1457
EAN 0769503872506
Motív Paw Patrol
Dostupnosť: 7 ks skladom
doručíme do pondelka 24.6.

Popis produktu

Predstavujeme vám plyšovú hračku Zumy, jedného z najvýbušnejších a najveselejších členov Tlapkovej patroly. Zuma je jednou z najobľúbenejších postáv z tohto dobrodružného animovaného seriálu, a teraz môže byť súčasťou vašej rodiny.

Zuma je známy svojou odvahou na vode a priateľským duchom. Jeho charakter je plný jedinečných vlastností, ktoré ho robia zvláštnym a nezabudnuteľným. Zuma je nepostrádateľným odborníkom na vodu. Jeho schopnosti v námorných záchranných operáciách sú bezkonkurenčné a vždy prichádzajú s geniálnymi nápadmi, ako riešiť ťažké situácie na mori. Má vždy úsmev na tvári a je výborným tímovým hráčom. Svojmu tímu prináša pozitívnu energiu a radosť. Je skvelým kamarátom pre všetkých ostatných. Vaše dieťa sa s ním môže hrať, preskúmavať svet Tlapkovej patroly a rozvíjať svoju kreativitu a predstavivosť.

Hračka je vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov, čo zaisťuje trvanlivosť a bezpečnosť pre vaše dieťa. Chase sa stane skvelým spoločníkom na hranie i spanie, a tiež bude vynikajúcim dekoračným prvkom v detskej izbe.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 18 x 11 x 18 cm (v x š x h)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka