Súprava plyšových hračiek Blue Bandit a Chilli 2ks

Súprava plyšových hračiek Blue Bandit a Chilli 2ks

20,2€
Bez DPH: 21%: 16,7€
Kód produktu: PHPL1774
EAN 0745314572644
Motív Bluey
Dostupnosť: 4 ks skladom
doručíme do pondelka 29.7.

Popis produktu

Súprava plyšových hračiek obsahujúca otecka Bandita a mamičku Chilli z obľúbeného detského seriálu Blue.

Bandit je veselý, hravý a milujúci otecko. Je známy svojou vynaliezavosťou a zmyslom pre humor. Je tiež trpezlivý a ochotný učiť svoje deti novým schopnostiam a hodnotám. Chilli je starostlivá, milujúca a trpezlivá mamička. Je známa svojou múdrosťou a pokojným prístupom k riešeniu problémov. Chilli podporuje kreativitu a nezávislosť svojich dcér, často ich povzbudzuje k objavovaniu sveta okolo seba. Má skvelý zmysel pre rovnováhu medzi prácou a rodinným životom.

Tieto hračky prinášajú do vášho domova kúzlo a radosť z dobrodružstva celej rodiny Blue. Bandit a Chilli sú vyrobené z mäkkého a príjemného materiálu, vďaka čomu sú ideálne na maznanie a hranie. Ich realistický dizajn a detaily potešia každého fanúšika seriálu.

Táto sada plyšových hračiek je skvelá pre kreatívne a imaginatívne hranie, kedy deti môžu znova prežívať svoje obľúbené scény zo seriálu Blue a vytvárať nové príbehy s celou rodinou. Roztomilé stvárnenie plyšákov poskytuje útechu a bezpečie pri spaní, čo z nich robí nepostrádateľných spoločníkov nielen počas dňa, ale aj v noci. Hračky sú vhodné pre deti všetkých vekových kategórií a sú perfektným darčekom pre každého fanúšika Blue.

Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Rozmery 

  • 28 x 18 x 12 cm (v x š x d)

Obsahuje

  • šnúrka s prísavkou

Materiál

  • látka