Vodná pištoľ Mašinka modrá

Vodná pištoľ Mašinka modrá

12,9€
Bez DPH: 21%: 10,7€
Kód produktu: VPBH1613
Dostupnosť: 6 ks skladom
doručíme do stredy 17.4.

Popis produktu

Vychutnajte si nekonečné letné dobrodružstvo s vodnou pištoľou Mašinka v nádhernom modrom prevedení. Táto vodná pištoľ nie je len ďalším obyčajným hračkou, ale skôr zárukou nekonečnej zábavy a osvieženia pre celú rodinu.

S jej ergonomickým dizajnom a jednoduchou ovládateľnosťou sa každý môže stať majstrom vodných bitiek. Stačí len naplniť nádržku vodou, stlačiť spúšť a užite si presné a výkonné striekanie vody, ktoré prekvapí každého protivníka.

Nielenže je táto vodná pištoľ skvelou zábavou na letných slávnostiach a výletoch, ale je tiež ideálnym nástrojom na rozvíjanie detskej fantázie a sociálnej interakcie. Deti sa budú baviť pri organizovaní strategických vodných bitiek, ktoré podporujú koordináciu, tímovú prácu a kreativitu.

Vďaka vysoko kvalitným bezpečným materiálom použitých na výrobu, je pištoľ odolná a nezávadná. Vďaka tomu môžete mať pokojnú myseľ, že vaše vodné bitky sú nielen zábavné, ale aj bezpečné.

Vodná pištoľ Mašinka je nevyhnutnou súčasťou každej letnej výbavy. Prineste si do svojho života vietor radosti a osvieženia s touto fantastickou hračkou, ktorá zaručuje hodiny zábavy a dobrodružstva pre všetkých.

Nie je určené pre deti do 3 rokov.

Obsah balenia

  • vodná pištoľ

Rozmery

  • 35 x 17,5 x 6 cm

Vlastnosti

  • dostrel 5-6 metrov

Materiál

  • plast