Zberateľský album Pokémon Ash a pokémoni 400 kariet

Zberateľský album Pokémon Ash a pokémoni 400 kariet

16,9€
Bez DPH: 21%: 13,9€
Kód produktu: OHBH1649
EAN 0769503874401
Motív Pokémon
Dostupnosť: 10 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Zachyťte svoje Pokémon dobrodružstvo a zhromaždite svoju zbierku v exkluzívnom albume na kartičky Pokémonov. Tento kvalitný album je ideálnym spoločníkom pre všetkých vášnivých trénerov, ktorí túžia uchovať svoje vzácne Pokémon karty v bezpečí a štýle.

Na obale albumu je zobrazený aj tréner Pokémonov Ash, ktorý je známy svojou nezdolnou odvahou a silnou vôľou. Aj napriek prekážkam a výzvam nikdy nevzdáva a vždy bojuje za to, čo je správne. Ash je vášnivým trénerom Pokémonov a sníva o tom, že sa stane najlepším Pokémon trénerom na svete. Svojich Pokémonov trénuje s láskou a starostlivosťou a verí v ich silu a potenciál.

S kapacitou na uloženie až 400 kariet, je v albume dostatok priestoru pre vašu rastúcu zbierku. Každá stránka je navrhnutá tak, aby bola odolná a chránila vaše karty pred poškodením, zatiaľ čo zároveň umožňuje ľahký prístup a prezeranie. Album je vyrobený z kvalitných materiálov, aby vydržal dlhodobé používanie. Album je ľahko uzatvárateľný na zips a doplnený uškom pre ľahké prenášanie.

Vaša zbierka bude v bezpečí a zároveň štýlovo prezentovaná. Nechajte svoju vášeň pre Pokémonov rozkvitnúť a začnite zbierať dnes s týmto praktickým a elegantným albumom.

Nie je určené pre deti do 3 rokov.

Kapacita

  • 400 kariet

Rozmery

  • 24,5 x 18 x 5 (v x š x h)

Materiál

  • plast