Zberateľský album Pokémon Bleskový Pikachu 400 kariet

Zberateľský album Pokémon Bleskový Pikachu 400 kariet

16,9€
Bez DPH: 21%: 13,9€
Kód produktu: OHBH1650
EAN 0769503874425
Motív Pokémon
Dostupnosť: 7 ks skladom
doručíme do stredy 29.5.

Popis produktu

Zachyťte svoje Pokémon dobrodružstvo a zhromaždite svoju zbierku v exkluzívnom albume na kartičky s motívom bleskového Pikachu. Tento kvalitný album je ideálnym spoločníkom pre všetkých vášnivých trénerov, ktorí túžia uchovať svoje vzácne Pokémon karty v bezpečí a štýle.

S kapacitou na uloženie až 400 kariet, je v albume dostatok priestoru pre vašu rastúcu zbierku. Každá stránka je navrhnutá tak, aby bola odolná a chránila vaše karty pred poškodením, zatiaľ čo zároveň umožňuje ľahký prístup a prezeranie. Album je ľahko uzatvárateľný na zips a doplnený uškom pre ľahké prenášanie. Album je zdobené ikonickým motívom Pokémona Pikachu s jeho typickým elektrickým výbojom. Pikachu má schopnosť generovať a ovládať elektrinu. Pikachu nie je len roztomilý, ale aj šikovný a zručný v boji. Je známy svojou priateľskou a lojálnou povahou nielen k svojmu trénerovi Ashovi, ale aj k ostatným pokémonom a ľuďom. Vždy je ochotný pomôcť ostatným a chrániť tie, ktoré má rád.

Vaša zbierka bude v bezpečí a zároveň štýlovo prezentovaná. Nechajte svoju vášeň pre Pokémonov rozkvitnúť a začnite zbierať dnes s týmto praktickým a elegantným albumom.

Nie je určené pre deti do 3 rokov.

Kapacita

  • 400 kariet

Rozmery

  • 24,5 x 18 x 5 (v x š x h)

Materiál

  • plast